Власне житло

Мати власну квартиру - природне бажання кожної людини. На жаль, бажання отримати її якнайшвидше найчастіше затьмарює розум людей, які беруть величезні позики в банках або оформляють Іпотеку, абсолютно не замислюючись про наслідки свого рішення в майбутньому.

Якщо люди думають, що Іпотека створена саме для них,
значити тверезість думки їх тимчасово покинула.

Іпотека - це стабільний багаторічний дохід банків
і їх впевненість у своєму майбутньому,
але ні в якому разі не турбота про Ваше благо і спокої!

При цьому завжди потрібно розуміти і пам'ятати,
що поки Вами не виплачена остання копійка боргу,
квартира належить Вам формально.

Життя дуже складна штука, часом приносить такі «сюрпризи», що навіть найбільш далекоглядні і практичні люди передбачити їх просто не в змозі. А адже за позику або Іпотеку необхідно стабільно розплачуватися досить тривалий час.
І весь цей час у Вас повинна бути надійна робота з достойним заробітком і здоров'я гарантовано гарне відповідно до Вашої професією, хоча б на період виплати боргів. А сума підсумкової виплати?

При будівництві будинку по Іпотеці
Ви оплачуєте не менше двох квартир, купуючи одну !!!

Вы давно хотели заменить входные двери? Тогда продажа входных дверей в Киеве от Mexin - это именно, то что Вам нужно. Огромный ассортимент товаров и приемлемые цены Вас приятно удивят.


На жаль, активна реклама стрімко зростаючої вартості будівництва одного квадратного метра житлової площі зробила свою чорну справу і переконала молодих людей країни в тому, що власне житло - це дуже дорого.

Слід задуматися тим, хто приймає або збирається прийняти рішення про покупку будинку або квартири за досить серйозні гроші, яких у нього в наявності немає.
Як облаштувати гараж своїми силами.
Облаштування гаража своїми руками
Поради з прочищення засмічення в трубі.
Як прочистити засмічення в трубі
Технологія монтажу септика з еврокуба. Як встановити септик, виготовлений з еврокуба.
Септик з еврокуба своїми руками
Паразити вийдуть самі, якщо вранці натщесерце ...
Простатит розсмокчеться за добу і назавжди, якщо ...
Суперлампа, яка працює без струму! Зараз розпродаж
Новий чуттєвий аромат від Paco Rabanne для неї
Лампа заощадить Вам багато грошей. Автономно працює до 6 ...
Важливе зауваження!Найперше завдання - Вам необхідно буде отримати уявлення про кінцевий результат і суті виконання робіт, щоб не смітити грошима і зі знанням справи контролювати не тільки процес будівництва будинку робочої бригадою або найманими будівельниками, а й грамотно оцінити підсумковий результат їхньої праці не переплачуючи за браковану роботу .

Головним і найважчим питанням буде питання отримання земельної ділянки. Якщо ділянка у Вас є або буде найближчим часом, то можете вважати, що власна квартира в особі приватного будинку у Вас є вже цього року.

Похожие страницы: