Яка підлога краще для кухні в квартирі

Питання: який підлогу краще для кухні в квартирі , не обмежується простим вибором - кам'яний, наливний або дерев'яний, з ламінату або керамограніта, кахельну плитку покласти або, не заморочуючись, постелити лінолеум. До цієї кімнати пред'являються підвищені вимоги по гігієнічності, практичності, міцності, красі. Підлогове покриття тут має бути особливим. Сподіваємося, що якщо ви подивитеся на цю статтю до кінця, то приймете рішення заздалегідь, а не в останній момент у виставкового стенду будівельного гіпермаркету і не будете потім лікті кусати.

Только на нашем сайте сексуальные девушки в отличном качестве.

Особливості кімнати

Кухня - найбільш відвідуване місце в будинку, навантаження на неї висока. Вибір, з чого краще зробити підлогу на кухні, починається з огляду особливостей приміщення. Кухонна підлога повинен бути готовий до будь-якого повороту подій: від пролитого борщу до розбитої тарілки.

Характеристики настилів потрібно піддавати критичному аналізу. До важливих показників підлогового покриття для кухні відносяться:

вологостійкість;

ударостойкость;

гігроскопічність;

гігієнічність;

екологічність;

ковзання поверхні ;

стійкість до дрібних пошкоджень - подряпин, стирання;

схильність перепадів температури;

технологія укладання, демонтажу;

різноманітність дизайнерських рішень.

Матеріали для підлоги

Підлогове покриття для кухні вибирають з різних міркувань. Кому-то важливі характеристики міцності, експлуатаційні якості. Іноді умови диктують обмеження не смаку і кольору, а бюджету. Ціна буде їх головним плюсом.

До речі. Пол вибирають вже після того, як спроектована кухня, визначені колір, матеріал фасадів, фартуха, стільниці. Колір підлоги може бути нейтральним (в колір меблів), контрастним і головним (з яскраво вираженим малюнком при нейтральній меблювання).

Дерев'яна підлога - тренд сучасної кухні

Дерев'яна підлога на кухні частіше оформляють у вигляді паркетної або інженерної дошки. Багатьом він здається непрактичним і тим відлякує. Давайте розбиратися, чи це так.

Дерево - живий, екологічний матеріал, який володіє теплою, душевною енергетикою, приємний на дотик. Ваші ноги скажуть вам спасибі за дерев'яну підлогу на кухні.

Якщо дошка підготовлена, просушена, просякнута, нормально переживає:

невелика кількість вологи;

перепад температур;

удари;

подряпини;

побутові миючі засоби.

Дерев'яні підлоги на кухні в елітному котеджі - це одне, скрипучі, облуплені в старому будинку - зовсім інше. Ось такий парадокс.

Пробка

Як похідне дерев'яної підлоги відзначимо пробку. Основний компонент її складу - кора коркового дуба. З неї роблять багато оздоблювальних матеріалів.

З водонепроникним покриттям вона розкриває кращі властивості - стає міцною, пружною, теплою. Пробка володіє незамінним якістю шумопоглинання, так що сусіди знизу не почують тупоту ваших ніг.

Керамічна плитка - в списку фаворитів

Кахельне покриття органічно виглядає в інтер'єрі. Різноманітність фактур, кольорів, візерунків, текстур, великий фігурно-розмірний ряд, натуральний склад керамічної плитки роблять її фаворитом дизайну оздоблення. Головна перевага в тому, що її просто мити, легко зібрати осколки того, що часто розбивається на кухні. Але це гідність є і недоліком.

Якщо, щось крихке (тарілка, смартфон) вислизнуло з рук, упало на плитку або керамограніт, з цим можна розпрощатися. А якщо предмет був важким, наприклад, каструля або деко, то постраждає плитка. Скол або тріщину на ній закласти складніше, ніж вм'ятину на дерев'яній підлозі.

Легко посковзнутися на мокрому або вологому кахлі. Доведеться навчитися жити в балансі, тримати рівновагу там, де покладена плитка на кухні. Ретельно варто подумати тим, у кого в родині є маленькі діти, люди похилого віку родичі.

Похожие страницы: