Вибір підрядника на проведення оздоблювальних робіт

Вибір підрядника на проведення оздоблювальних робіт - окремий і вкрай важливий етап підготовчих заходів. Головне тут - ретельно зважити всі «за» і «проти».

Купити якісні Меблі в Хмельницькому ви можете на сайті компанії за накращою ціною.

Перш за все, необхідно визначитися, з ким саме будете мати справу. Варіантів тут не так багато:

Найняти окремих фахівців

Найняти комплексну бригаду

Укласти договір з ремонтно-будівельною фірмою.

Найм окремих фахівців

У першому випадку ряд функцій, перш за все виконроба і постачальника ви повинні будете взяти на себе. Іноді може здаватися, що це дозволить заощадити кошти, причому не на шкоду якості, адже хід робіт ви будете контролювати особисто.

Однак насправді все не так прекрасно. По-перше, ринок будівельних матеріалів настільки великий і складний, що купити придбати товар з найкращим співвідношенням ціни / якості, більш того, матеріал з тими характеристиками, які найкраще вам підійдуть (властивості однотипних матеріалів від різних виробників мають свої особливості) - завдання практично нездійсненне.

Але не менший професіоналізм потрібно і щоб контролювати хід і якість ремонтно-будівельних робіт . Як правило, навіть авторського погляду тут недостатньо і потрібен ще компетентний інженерний контроль.

Комплексна бригада

Комплексна бригада в принципі може стати вдалим виходом, але тільки за умови, що був зроблений правильний вибір. А зробити його непросто. Але є кілька рекомендацій.

Перш за все, потрібно приблизно оцінити компентентность бригади. Тому дізнайтеся, якими спеціальностями володіє і що конкретно зі списку передбачуваних робіт буде робити кожен з працівників. Поєднання спеціальностей цілком допускається, але всіх: наприклад, столяр і паркетник, плиточник і штукатур, інші. Пам'ятайте, що одна людина не може бути фахівцем у всіх областях.

Другий момент - поцікавтеся, чи є у бригади весь необхідний інструмент.

Вкрай бажано влаштувати бригадиру якийсь іспит, обговоривши з ним різні будівельні технології. Очевидно, що це зажадає попередньої підготовки від вас особисто.

Особливу увагу зверніть на питання безпеки. Візьміть у робочих домашні телефони і, перш ніж допустити їх до роботи, зателефонуйте і переконайтеся, - хто і на яких умовах там проживає. Не зайвим буде зібрати їх паспортні дані. Соромитися тут не варто.

Якщо ви вже визначилися з бригадою, доручіть бригадиру забезпечення «чорновими» матеріалами і домовтеся про його участь у виборі оздоблювальних.

Нарешті, не забувайте, що вибравши в якості підрядника комплексну бригаду, ви повинні постійно стежити за ходом робіт і витрачанням ваших коштів. Наприклад, можете вимагати щоденного телефонного звіту, якщо не можете постійно відвідувати об'єкт.

Похожие страницы: