Вибираємо ідеальну подушку

Здоровий і міцний сон - гарантія високої працездатності і нормального самопочуття вранці. Але чи завжди ми прокидаємося добре виспатися? Інший раз дивуємося, чому голова болить з самого ранку, адже начебто і ліг не пізно, і спав міцно. Вся справа в тому, що далеко не кожна подушка забезпечує ідеальне положення спини, в якому хребет не викривляється в горизонтальному положенні. Про те, як вибрати найкращу подушку для сну, ми зараз і поговоримо.

Если ваша подушка сбивается замените ее на качественную, которую можете купить на сайте компании Billerbeck.

Якою має бути ідеальна подушка?

Спати буде комфортно, тільки якщо подушка буде відповідати ряду вимог. В першу чергу, вона повинна бути виготовлена з якісної сировини і не викликати алергії. Також важливо придбати виріб, здатне довгий час зберігати форму. Подушка повинна добре пропускати повітря і при цьому не поглинати запахи. Нарешті, потрібно ще на етапі покупки подумати про відхід за виробом і вибрати таку модель, яку з легкістю можна буде почистити і просушити.

Критерії вибору подушки для сну

жорсткість

Щоб визначити необхідну жорсткість подушки, згадайте про те, в якому становищі ви найчастіше спите:

Якщо уві сні ви завжди укладаєтеся на бік, то знадобиться найжорсткіша подушка.

Сон на животі потребують м'якої подушки.

Якщо на спині, то підійде подушка середньої жорсткості.

Зрозуміти, яка у подушки жорсткість, можна по наповнювача:

Жорсткі: гречана лузга, кінський волос.

Середньої жорсткості: пташине перо, овеча або верблюжа шерсть, холлофайбер, поліестер, латекс. Ці наповнювачі володіють великою пружністю, підходять при остеохондрозі.

М'які: кукурудзяна і бамбукове волокно, шовк, пташиний пух. Приклад відмінною м'якої подушки з пуху і пера по посиланню .

Висота

Найчастіше можна зустріти подушки висотою 10 або 15 сантиметрів. Заміряйте ширину вашого плеча: якщо вона потрапить в цей проміжок, то подушка відмінно вам підійде. Суть вибору висоти подушки в тому, що коли ви лежите на боці, шийний відділ хребта повинен складати з хребетним стовпом пряму лінію.

форма

Існують класичні та ортопедичні подушки:

Класична подушка найчастіше має розміри 70х50 або 70х70. Наповнюють її натуральним або штучним матеріалом. Але з будь-яким, навіть самим жорстким наповнювачем, така подушка не зможе підтримати шию в прямому положенні.

Ортопедична подушка може мати форму валика або прямокутника з поглибленням для голови. Таку подушку рекомендують тим, у кого є проблеми з хребтом. Важливо знати, що ортопедична подушка досить жорстка і не змінить свою форму, тому до її вибору треба поставитися уважно - важливо, щоб валик не був занадто жорстким.

Перш ніж визначитися, яку подушку вибрати для сну, варто обов'язково полежати на ній. Хоча ортопедичні моделі, безсумнівно, корисні, з незвички спати на них буде некомфортно. Саме тому їх варто віддати перевагу в першу чергу людям, які вже зіткнулися з проблемами з хребтом, і тільки після консультації з ортопедом.

На що ще звернути увагу при виборі?

Переконайтеся в тому, що шви на виробі виконані якісно і через них не пробивається наповнювач.

Чохол повинен бути виготовлений з натуральної тканини - кращі бавовна і шовк.

Застібка-блискавка дозволить самостійно регулювати висоту подушки. Також можна буде відрегулювати і жорсткість. Ще один плюс - ви зможете з легкістю «оновити» подушку - досить буде влаштувати якісну чистку чохла і купити новий наповнювач.

Зверніть увагу на запах подушки. У неї не повинно бути сильного і різкого запаху - це вірна ознака того, що використаний неякісний наповнювач.

Щоб звикнути до подушки, тілу потрібно близько 3 ночей. Не поспішайте з висновками, якщо в першу ніч вам здалося, що спати незручно!

Похожие страницы: