Як вибрати хорошого електрика - рекомендації від експерта!

Виникнення проблем з напругою, електропроводкою, розетками, вимикачами - банальна історія. Кожному доводилося стикатися з необхідністю ремонту вузлів електромережі. Обійтися без майстра в таких випадках складно. Правильний підхід до лагодження заощадить час, кошти.

Быстрый Вызов электрика Киев можете заказать прям сейчас.

До кого звернутись?

Існує кілька варіантів. Рекомендується розглянути всі можливості. Вибрати найбільш прийнятні умови.

Фахівці житлових служб

Перше, що спадає на думку при виникненні проблеми: звернутися в житлову службу. Існує кілька переваг такого підходу:

номер для виклику майстра завжди під рукою;

не треба когось шукати, судорожно розглядаючи варіанти;

ціни на послуги зазвичай прийнятні.

Ось, тільки професіоналізм працівників таких служб залишає бажати кращого. Цей майстер може з'явитися в нетверезому стані. Домовитися про точний час візиту складно.

Майстер по оголошенню

Знайти електрика для усунення неполадок нескладно. Зараз багато майстрів повноцінно працюють «на себе» або підробляють наданням послуг за профілем. Оголошення можна знайти в соціальних мережах, пошуковику браузера, в газетах. Звертаючись до незнайомої людини вперше, складно судити про професіоналізм, інших якостях. «Нарватися» можна на кого завгодно. Не виключені різні злочинні схеми.

знайомий електрик

Хороший варіант: звернутися до знайомого. Не обов'язково особисто знати фахівця. Електрика можуть порадити друзі, знайомі. В цьому випадку не доведеться сумніватися в професіоналізмі майстра. За «сарафанне радіо» розкажуть про недоліки фахівця. При особистій домовленості легко визначити зручний час візиту, масштаб робіт, поторгуватися про ціну.

Спеціалізовані фірми

Електромонтажні бюро гарантують появу професіонала з багатим досвідом робіт за профілем. Спектр вузько послуг таких фірм зазвичай великий. Недолік полягає в тому, що розцінки на роботу фахівців часто завищені. Зате фірма несе відповідальність, дає гарантію якості.

Важливі якості гарного майстра

Складну роботу (монтаж електропроводки, інші «капітальні» дії) рекомендується довіряти хорошого майстра. Від цього залежить довговічність, відсутність проблем на цій ділянці в майбутньому. Бажано з'ясувати наступні обставини:

Освіта, досвід роботи. Добре, якщо майстер закінчив середню спеціальну та вищий навчальний заклад за профілем. Бажаний досвід роботи в сфері електромонтажу на рядових позиціях. Якщо майстер весь трудовий шлях «відсиджувався» в кабінеті, вирішив підробити, то нічого доброго з цього не вийде.

Приклади робіт. Про діяльність майстра можуть відгукнутися знайомі. Рекомендується особисто подивитися результат праці фахівця. Добре, якщо у майстра існує рекламна сторінка з прикладами робіт, реальними відгуками.

Інструменти, матеріали. Рекомендується звертатися до фахівця, що має повний набір необхідного обладнання. Майстер не повинен бігати за якої бракує викруткою до сусіда, відкладати роботу через відсутність перфоратора. Бажано не тільки заздалегідь розрахувати необхідні матеріали, але і покласти обов'язки по підбору, покупці на майстра.

Здатність обґрунтувати дії, надання гарантій. Важливо впевнене володіння питанням. Майстер зобов'язаний пояснити що, як, навіщо він передбачає робити. Надання гарантій свідчить про впевненість фахівцем в якості власноручних дій.

Рекомендується звертатися до тих, хто працює за ринковими цінами. Прагнення знайти майстра подешевше часто призводить до плачевного результату при виконанні навіть простих завдань.

Похожие страницы: